home | o firmie | produkty | zastosowanie | kontakt polski | english
HARDsoft Microprocessor Systems

Firma HARDsoft została założona w roku 1995, specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu prototypów oraz krótkich serii specjalistycznych urządzeń elektronicznych. HARDsoft oferuje karty ISA,PCI do komputerów PC, moduły EURO oraz samodzielne urządzenia mające zastosowanie w pomiarach, sterowaniu i kontroli oraz systemy wizualizacji oparte na specjalistycznych, programowanych kamerach cyfrowych. HARDsoft posiada doświadczenie w projektowaniu systemów video - High Speed Camera System. HARDsoft projektuje i produkuje urządzenia sterujące do systemów jednokamerowych i wielokamerowych do robienia zdjęć z bardzo dużymi prędkościami. HARDsoft produkuje karty umożliwiające akwizycję obrazu z niestandardowych urządzeń video, znajdując zastosowanie między innymi w specjalistycznych urządzeniach medycznych i mikroskopii.
Produkowane przez HARDsoft systemy są wykorzystywane w instytutach naukowych i ośrodkach badawczo-rozwojowych w bardzo różnych dziedzinach np.: przemysł samochodowy, kolej, medycyna, mikroskopia, kopalnie. Atutem firmy jest projektowanie i wykonywanie pojedynczych, niestandardowych systemów.
Systemy są budowane z modułów i urządzeń produkowanych całkowicie w firmie HARDsoft. Pozwala to na szybkie wykonanie systemu oraz zapewnia efektywny serwis dla klienta. Systemy oferowane przez HARDsoft są szczególnie interesujące do realizacji nowych projektów naukowych i przemysłowych, gdzie szybkość realizacji, uniwersalność rozwiązania, programowalność parametrów oraz stabilność i niezawodność systemu mają podstawowe znaczenie praktyczne.
Klienci HARDsoft to instytuty naukowe i ośrodki badawczo-rozwojowe w kraju i zagranicą w Niemczech, Holandii, USA, Francji.Firma HARDsoft Systemy Mikroprocesorowe uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie - Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa - pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejskš ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 9 000,00 PLN. &Sacute


   
 
Wybierz produkt z listy:
CPFT V4.1
HSD-PSTD-V500
Kamera HSC-40
Kamera HSC-145S
Kamera HSC-55BW/C
HSD-NCO-V200
HSD-MUX-V10-PD
Sequencer V5.0 EURO
Sequencer V5.11
Sequencer V801-BM
HSD-Sequencer V700-EM
HSD-Sequencer V710-EM
HSD-Sequencer V720-EM
HSD-Sequencer V750-EM
Iluminator IL-105/6X
   
HSCamS-VStroboskop
Systemy PIV
HSCamS-145PIV System PIV
HSSeqS-V10M System PIV
HSCamS-3145TMI
HSCamS-6145
HSCamS-8145
Cordin Model 220-8
HSD-PSTD-V500
Przesuwnik Fazowy/Przesuwnik Czasowy
Cyfrowy przesuwnik fazowy i cyfrowy przesuwnik czasowy wykonany jako karta PCI.
  © lmd.pl
high speed video systems data acquistion industrial controllers